Hiszpania U21 – Włochy U21. Typy, kursy (27.03.2021)

Oba zespoły spotkały się dwa lata temu we Włoszech w fazie grupowej. Wówczas w bezpośrednim meczu górą byli gospodarze, ale to Hiszpania awansowała do strefy medalowej. Teraz łatwiej wyjść z grupy, ale ich spotkanie znowu może zdecydować o układzie tabeli. Szykuje się hit!

Hiszpania U21 – Włochy U21 zapowiedź (sobota, 21:00)

Mecz drugiej kolejki w grupie B to nie tylko rewanż za poprzednie Euro, ale przede wszystkim szansa na punkty w obecnym. Hiszpania zrobiła swoje w pierwszej kolejce wbijając trzy gole gospodarzowi – Słowenii. Ekipa Luisa de la Fuente ma w ten sposób względny spokój, bo wiadomo, że 4pkt, a może nawet trzy da im awans do fazy pucharowej. Tak samo dobrze nie mają Włosi. Tylko remis z Czechami to jedno zmartwienie dla Nicolato. Drugim są czerwone kartki dla Riccardo Marchizzy oraz Sandro Tonalego. Zwłaszcza ta druga boli, bo chodzi o zawodnika, który miał być liderem drugiej linii i całego zespołu.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Hiszpania U21 – Włochy U21 kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Hiszpania wygra, kurs: 1,82
  • Włochy wygrają, kurs: 4,49
  • Remis, kurs: 3,60

Hiszpania U21 – Włochy U21 typy

Nudy być nie powinno, ale jednak wydaje się, że więcej jakości mają Hiszpanie. Dlatego to oni powinni wygrać, ale tak w stylu 2:1, może 3:2.

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,95 Totolotek

Typ: Hiszpania wygra i obie strzelą @ 3,85 Totolotek

Komentarze

komentarzy