🇫🇮 HJK – Fenerbahce 🇹🇷 Typy, kursy (26.08.2021)

W ramach rewanżowego meczu ostatniej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy, piłkarze HJK zmierzą się na własnym obiekcie z Fenerbahce. Turecki zespół stworzył sobie niewielką zaliczkę przed spotkaniem w Helsinkach.

HJK – Fenerbahce zapowiedź (czwartek, 18:00)

Pierwsze starcie obu ekip miało miejsce 19 sierpnia na obiekcie Ulker Stadyumu. W trakcie tego pojedynku zobaczyliśmy jednego gola. W 65. minucie do siatki trafił Gumuskaya, który tym samym zagwarantował swojej ekipie cenne zwycięstwo i skromną zaliczkę przed rewanżem w Finlandii.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Można odnieść wrażenie, że awans jest sprawą całkowicie otwartą. Gracze HJK bardzo dobrze radzą sobie na własnym obiekcie, co potwierdza fakt, iż zespół nie przegrał żadnego oficjalnego meczu u siebie w 2021 roku, wygrywając m.in. 3:0 z Neftci Baku czy remisując 2:2 z Malmo.

Między ostatnią rundą eliminacyjną Ligi Europy, obie ekipy rywalizowały w lidze. Zawodnicy Fenerbahce pokonali 2:0 Antalyaspor, natomiast piłkarze HJK wygrali 1:0 na wyjeździe z Lahti.

HJK – Fenerbahce kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Fenerbahce. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.2. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.15.

HJK – Fenerbahce fakty meczowe

  • Piłkarze HJK przegrali jedno z pięciu ostatnich meczów
  • Fenerbahce zanotowało cztery zwycięstwa z rzędu
  • W czterech z pięciu ostatnich meczów zawodnicy HJK nie stracili gola

HJK – Fenerbahce typy

Skorzystamy z całkiem atrakcyjnego kurs na zwycięstwo lub remis i założymy, że gospodarze nie przegrają tego pojedynku, a także nie będziemy świadkami zbyt wielu bramek.

HJK – Fenerbahce | Typ: HJK wygra lub remis 1.65 @ LV BET 

HJK – Fenerbahce | Typ: HJK wygra lub remis i poniżej 2.5 bramki 2.4 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy