Huddersfield – Cardiff. Typy, kursy (05.03.2021)

Pierwszym spotkaniem 35. kolejki Championship będzie starcie Huddersfield z Cardiff. Obie drużyny mają w tym momencie zupełnie inne cele, ale każda z tych ekip będzie dzisiaj walczyła o zwycięstwo. Bukmacherzy nie mają jednak większych wątpliwości co do doboru faworyta w tym meczu, bo jednak goście dzisiejszego starcia są w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Gospodarze nie mają nic do stracenia i będą chcieli postraszyć teoretycznie lepiej dysponowanych przeciwników, którzy wiedzą, że wygrana przybliży ich do miejsca w barażach o awans do Premier League. Szykuje się naprawdę bardzo ciekawe starcie na Kirklees Stadium.

Huddersfield – Cardiff zapowiedź (piątek, 20:30)

Gospodarze dzisiejszego starcia mieli zupełnie inne cele na ten sezon, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Fani Huddersfield wierzyli, że ich ulubieńcy będą w stanie powalczyć o awans do Premier League albo chociaż środek tabeli, ale w tym momencie gospodarze muszą jednak skupić się na walce o utrzymanie choć ich sytuacja nie jest jakoś bardzo zła. Jednak kolejne słabsze wyniki mogą spowodować, że różnica między Huddersfield a strefą spadkową zmaleje i gospodarze dzisiejszego starcia będą wtedy mieli niemałe problemy, które ciężko będzie naprawić.

Goście dzisiejszego meczu chcą w przyszłym sezonie zagrać w Premier League i ostatnie mecze są dla nich bardzo udane. Gracze Cardiff wygrywają praktycznie mecz za meczem, a jeśli nie udaje im się zdobyć trzech oczek to z reguły są w stanie podzielić się punktem ze swoim rywalem. Dzisiejsze starcie nie będzie dla gości najłatwiejsze, ale na pewno zawodnicy Cardiff dobrze wiedzą, że są faworytami w tym meczu i brak wygranej będzie dla fanów tej ekipy ogromnym rozczarowaniem.

Huddersfield – Cardiff kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Cardiff. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.13. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Huddersfield – Cardiff, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.50. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.35.

Huddersfield – Cardiff nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy spodziewają się dzisiaj wygranej gości. Ekipa z Walii walczy dzielnie o awans do Premier League, a gospodarze muszą raczej skupić się na walce o utrzymanie. Co prawda sytuacja Huddersfield nie jest bardzo zła, bo przewaga nad strefą spadkową jest kilkopunktowa, to jednak gospodarze muszą w dzisiejszym starciu pokazać się z dobrej strony i spróbować powalczyć z ekipą, która w ostatnim czasie punktuje bardzo regularnie i właściwie to dzięki temu znajduje się w okolicach miejsc, które dają możliwość gry w barażach o awans do Premier League. Dzisiaj można spodziewać się wygranej gości, którzy w ostatnim czasie są bardzo dobrze dysponowani.

Huddersfield – Cardiff | Typ: Cardiff @2.13 BETFAN
Huddersfield – Cardiff | Typ: powyżej 2,5 goli @2.06 BETFAN