Huesca – Elche 🇪🇸 Typy, kursy (09.04.2021)

Trzydziestą kolejkę w LaLiga otworzy spotkanie Hueski z Elche. Starcie obu drużyn może mieć spory wpływ na rywalizację o utrzymanie, gdyż gospodarze są aktualnie w strefie spadkowej, natomiast goście maja zaledwie dwa punkty przewagi.

Huesca – Elche zapowiedź (piątek, 21:00)

Dla drużyn walczących o utrzymanie każde zwycięstwo na tym etapie sezonu jest na wagę złota. W ostatniej kolejce Huesca wygrała niezwykle ważne starcie z Levante. Obecnie beniaminek LaLiga zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli ze stratą tylko dwóch punktów do bezpiecznej, siedemnastej lokaty.

Tę pozycję zajmują gracze Elche, którzy z kolei w ostatniej serii gier zanotowali bardzo cenne zwycięstwo z Betisem. Warto bowiem pamiętać, że ekipa z Sewilli zajmuje szóstą lokatę w tabeli i walczy o Ligę Europy, dlatego ten rezultat z pewnością satysfakcjonował drużynę z dołu tabeli.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Huesca rywalizowała z Elche 3 października. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Kibice z pewnością mają nadzieję, że tym razem starcie obu drużyn przyniesie więcej emocji.

Huesca – Elche kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Huesca. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.07. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.25. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.1.

Huesca – Elche typy

Mając na uwadze, jak ważny może to być mecz, spodziewamy się sporej rozwagi z dwóch stron w kontekście akcji ofensywnych, a także dużej walki w środku pola.

Huesca – Elche | Typ: Poniżej 2.5 bramki w meczu 1.55 @ LV BET 

Huesca – Elche | Typ: Powyżej 3.5 kartki w meczu 1.67 @ LV BET