Ibrahimović i Kaka w beniaminku Serie B? „To były nasze cele”

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović

Silvio Berlusconi od kilkudziesięciu lat jest obecny w środowisku piłkarskim. Łącznie w Milanie spędził 31 lat, podczas których to klub zdobył aż 29 trofeów. W 2018 roku były premier Włoch postanowił przejąć pieczę nad nową marką i stara się zbudować kolejny, wielki zespół. 

Ibrahimović i Kaka mogli trafić do Serie B?

Mowa oczywiście o Monzy, która jakiś czas temu zapewniła sobie awans do Serie B. Ambicje 83-latka sięgają oczywiście do najwyższej klasy rozgrywkowej. To jednak plan długofalowy i z pewnością będzie wymagał czasu, nawet jeśli w Serie C klub z Lombardii radził sobie bardzo dobrze.

Promocja do wyższej ligi sprawiła, że media żyły doniesieniami o transferach do Monzy. Wśród pogłosek pojawiły się nawet takie nazwiska jak Kaka i Zlatan Ibrahimović

– Ibrahimovic i Kaka? To były nasze prawdziwe cele i z pewnych względów nie mogliśmy tego dokonać. Jednak w życiu nigdy nie powinieneś mówić nigdy. Przygotowujemy się do gry w Serie B, myślimy o wzmocnieniach 4-5 piłkarzy, więc zobaczymy. Ale jestem wielkim optymistą i moim zdaniem możemy wygrać Serie B.

Niejasna przyszłość Szweda

Na ten moment nadal nie wiadomo, jaka czeka przyszłość Zlatana Ibrahimovicia. Jego umowa wygasa teoretycznie po tym sezonie, ale w kontrakcie klub umieścił opcję przedłużenia. Z kolei Kaka w 2017 roku przeszedł na emeryturę.

Komentarze

komentarzy