Idealny defensor w polskiej lidze nie ist… – oto nowy piłkarz ekstraklasy, Jakub Wawrzyniec!

Każdy popełnia błędy. Zdarzają się one również dziennikarzom. Jeden z redaktorów podczas konferencji prasowej Wisły Płock wykreował zupełnie nowego piłkarza, Jakuba Wawrzyńca. Oczywiście dziennikarz miał na myśli defensora płockiego klubu, Jakuba Rzeźniczaka. 

Całą sytuację na swoim profilu na Twitterze przedstawił Jakub Rzeźniczak, który udostępnił materiał wideo. Jak mogliśmy się spodziewać, pomyłka dziennikarza momentalnie wywołała uśmiech na twarzy osób zgromadzonych na konferencji.

Post byłego gracza Legii cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Jeden z użytkowników podsunął 32-latkowi pomysł, by zmienić nazwę konta. Obrońca Wisły Płock postanowił również edytować zdjęcie profile. Odpowiednia grafika na koncie Jakuba Rzeźniczaka to dzieło jednej z osób komentujących post piłkarza.

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że w głowie dziennikarza podczas zadawania pytania był znany bardzo dobrze wszystkim kibicom, Jakub Wawrzyniak. Zwrócił na to uwagę szkoleniowiec Wisły Płock, Radosław Sobolewski, który stwierdził, że na grę tego zawodnika nie ma szans. No trudno, „Nafciarzom” musi wystarczyć Jakub Rzeźniczak.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem ZZP530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy