Inter poznał cenę za Lukaku. Kiedy obie strony dojdą do porozumienia?

Romelu Lukaku

Nikt już nie ma wątpliwości, że Romelu Lukaku tego kata pragnie opuścić Manchester United. W ostatnich tygodniach Inter poczynił duże kroki, aby sfinalizować ten transfer. Czy obie strony dojdą do porozumienia? Póki co istnieją spore rozbieżności – głównie na płaszczyźnie finansowej.

Wczoraj doszło do spotkania Piere Ausilio, dyrektora sportowego włoskiej ekipy oraz Eda Woodwarda, wiceprezesa United. Rozmowy miały już charakter oficjalny, a zgodnie ze słowami Włocha – nic nie jest jeszcze pewne.

– Odbyliśmy spotkanie z Manchesterem United w sprawie Lukaku. Zobaczymy co się ostatecznie wydarzy. Nasz nowy menedżer Antonio Conte pragnie tego zawodnika.

Belg był mocno związany z opuszczeniem Old Trafford podczas tego okienka. Jego agent, Federico Pastorello, potwierdził na początku tego miesiąca, że ​​przeprowadził wstępne rozmowy z „Nerazzurri”.

Ile wyniesie ta operacja?

Kością niezgody nadal są jednak pieniądze. Inter zaproponował płatność w ratach, co łącznie przyniosłoby dla Manchesteru United kwotę w wysokości 70 milionów euro. „Czerwone Diabły” nie mają zamiaru zgadzać się na takie warunki i oczekują jednej opłaty w kwocie 85 milionów euro. Na tym etapie negocjacji rozbieżności finansowe nie są duże, ale czy zespół z Mediolanu stać na taki wydatek w jednej transzy?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy