Inter przygotował ofertę za Lukaku. Klasyczna „włoska” propozycja!

Romelu Lukaku

Od początku okna transferowego w mediach żywy jest temat Romelu Lukaku. Belg być może opuści w najbliższym czasie Old Trafford. „Czerwone Diabły” udzielą zgody na przenosiny napastnika w momencie, gdy do klubu wpłynie odpowiednia oferta. Pierwszą propozycję przygotował Inter!

Wielkim zwolennikiem talentu belgijskiego gracza jest Antonio Conte. Włoch wyznaczył w Interze kilka konkretnych celów na trwające okno. Jednym z nich jest właśnie 26-letni snajper. Transakcja związana z byłym graczem Chelsea będzie jednak trudna do zrealizowania. Klub z Mediolanu nie operuje takim budżetem, by od razu wyłożyć pieniądze, oczekiwane przez Manchester United.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Inter wpadł zatem na pewien pomysł. Jak informuje Fabrizio Romano, w czwartek odbędzie się specjalnie spotkanie odnośnie transferu Romelu Lukaku. Włosi zamierzają przedstawić następującą ofertę – dwuletnie wypożyczenie z obligatoryjnym wykupem gracza. Na samym początku, zespół z Serie A zapłaciłby 10 milionów euro za wypożyczenie, a następnie w 2020 oraz 2021 roku Inter przelałby po 30 milionów euro. W sumie transfer kosztowałby „Nerazzurrich” 70 milionów euro.

Jak dodaje dziennikarz, Manchester ma od razu ustosunkować się do zaproponowanej oferty. Zapewne „Czerwone Diabły” odrzucą takie rozwiązanie, licząc na większą wpłatę początkową. Warto zaznaczyć, że będzie to początek negocjacji, dlatego zespół prowadzony przez Antonio Conte z pewnością łatwo się nie podda.

Media cały czas podtrzymują rzekome stanowisko Romelu Lukaku. Belg ma wyrażać chęć opuszczenia Old Trafford, licząc na transfer do Interu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy