🇮🇪 Irlandia – Azerbejdżan 🇦🇿 Typy, kursy (04.09.2021)

Ireland's Euros play-off with Slovakia rescheduled for June · The42

Irlandia zagra na własnym obiekcie z Azerbejdżanem. Obie drużyny nie zdobyły jeszcze punktów w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata, więc na pewno przynajmniej jedna z tych ekip będzie cieszyła się ze zdobycia pierwszych oczek w grupie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Irlandia – Azerbejdżan zapowiedź (sobota, 18:00)

Gospodarze po naprawdę ciekawych meczach przegrali w grupie z Serbią, Luksemburgiem i Portugalią. We wszystkich tych spotkaniach byli oni w stanie zdobyć punkty i kibice mają prawo już być w tym momencie źli na wyniki swoich ulubieńców, którzy przegrywają mecze które wcale się źle dla Irlandii nie układają. Tym razem gospodarze zagrają z Azerbejdżanem i brak punktów w tym meczu będzie wielką sensacją.

Goście również jak przegrywają to tylko jedną bramką. Mimo wszystko może wydawać się, że ich rywale z Irlandii radzili sobie w tych meczach trochę lepiej. Jednakże Azerbejdżan ma nadzieję na zdobycie swoich pierwszych punktów w tej grupie i od gości można spodziewać się walki do samego końca spotkania.

Irlandia – Azerbejdżan kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Irlandia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.58. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Irlandia – Azerbejdżan, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.85. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 6.10.

Irlandia – Azerbejdżan fakty meczowe

  • Goście nie zachowali czystego konta od 7 meczów.
  • Na ostatnich 6 meczów Azerbejdżanu w aż 5 obie drużyny strzelały gola.
  • Obie drużyny mają zero punktów w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata.

Irlandia – Azerbejdżan nasze typy

Irlandia wydaje się być faworytem do wygrania tego meczu. Ostatnio byli oni bardzo bliscy zdobycia nawet trzech punktów w meczu z Portugalią, ale stało się jednak inaczej. Goście na pewno będą chcieli powalczyć ze swoimi rywalami, ale wygrać powinni gospodarze, którzy dysponują większym potencjałem kadrowym.

Irlandia – Azerbejdżan | Typ: Irlandia @1.58 BETFAN
Irlandia – Azerbejdżan | Typ: powyżej 2.5 goli @2.18 BETFAN

Komentarze

komentarzy