🇮🇸 Islandia – Rumunia 🇷🇴 Typy, kursy (2.09.2021)

Mecz Islandia – Rumunia będzie miał bardzo duże znaczenie dla obu tych drużyn w kontekście ich dalszej walki o awans na mundial w Katarze z eliminacyjnej grupy J. Zwycięzca pozostanie w grze o ten cel, natomiast przegrany mocno się od niego oddali. Obie drużyny będą więc z pewnością bardzo zdeterminowane, by sięgnąć po trzy punkty, co zwiastuje naprawdę zacięte spotkanie.

Islandia – Rumunia zapowiedź (czwartek, 20:45)

Rywalizacja w grupie J nabrała rumieńców po sensacyjnej porażce Niemiec z Macedonią Północną, gdy drużyna Joachima Loewa uległa swoim rywalom w Duisburgu 1-2. Na ten moment stawce w grupie J z kompletem zwycięstw przewodzi więc Armenia, która zdobyła już 9 punktów. Na drugim miejscu znajdują się Macedończycy z 6 punktami, a za nimi Niemcy z takim samym dorobkiem, ale gorszym bilansem bramkowym.

Islandczycy i Rumuni zgromadzili do tej pory po 3 punkty. Doskonale więc widać jaką rangę będzie miało bezpośrednie starcie tych drużyn. Kto przegra straci dystans do pozostałych rywali, który może być już bardzo ciężko odrobić.

Islandia – Rumunia kursy bukmacherów

Minimalnymi faworytami meczu w Reykjaviku są goście. BETFAN wycenił zwycięstwo Rumunii po kursie 2.70. Zwycięstwo gospodarzy zostało wycenione z kolei po kursie 2.73, natomiast remis po kursie 3.15.

Islandia – Rumunia fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Islandii: 2 wygrane, 1 remis, 2 porażki, bilans bramkowy: 8-7
  • 5 ostatnich spotkań Rumunii: 1 wygrana, 4 porażki, bilans bramkowy: 6-9
  • Islandia zdobywała przynajmniej jedną bramkę w czterech kolejnych meczach
  • Rumunia w czterech ostatnich meczach odniosła cztery porażki

Islandia – Rumunia nasze typy

Islandczycy z pewnością będą chcieli wykorzystać przewagę własnego boiska i wygrywając najbliższy mecz pozostać w grze o awans na mundial. Rumuni z kolei, oprócz zachowania szans na sukces w eliminacjach, będą chcieli przełamać też fatalną serię porażek, wobec czego mogą być wyjątkowo zdeterminowani do sięgnięcia po trzy punkty. Remis generalnie niewiele tutaj komukolwiek daje, więc w meczu nie powinno zabraknąć goli.

Islandia – Rumunia | Typ: powyżej 1.5 goli @1.40 BETFAN

Islandia – Rumunia | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.95 BETFAN

Komentarze

komentarzy