Jaap Stam został trenerem FC Cincinatti. Klub z MLS na starcie zaliczył wpadkę!

Ekipa FC Cincinatti w czwartek ogłosiła nowego trenera. Szkoleniowcem zespołu został Jaap Stam, słynny holenderski defensor. Już podczas prezentacji 47-latka, klub zaliczył wpadkę.

Start nowych rozgrywek MLS nie był dla Cincinatti zbyt udany. W dwóch pierwszych kolejkach drużynie nie udało się zdobyć chociażby punktu. Klub najpierw przegrał spotkanie z New York Red Bulls 2-3, a następnie musiał uznać wyższość Atalanty United (wynik 1-2).

Po kiepskim początku, zespół ma odbudować Jaap Stam. Holender w swojej trenerskiej karierze pracował już m.in. w Reading, PEC Zwolle czy Feyenoordzie.

Wpadka na starcie

Tuż po tym, jak ekipa FC Cincinnati przedstawiła nowego trenera, niektórzy sympatycy zauważyli, że coś nie pasuje. Mowa bowiem o zdjęciu, które zostało użyte w prezentacji.

Na grafice zamiast Stama, pojawił się Tinus van Teunenbroek, szkoleniowiec młodzieżowej drużyny Ajaksu. Klub z MLS po fali komentarzy zmienił oczywiście prezentacje, używając właściwego zdjęcia nowego trenera.

Jaap Stam trenerem Tytonia

Zmiana na ławce trenerskiej FC Cincinatti powoduje, iż Przemysław Tytoń, który jest bramkarzem tej ekipy, będzie miał okazję współpracować z Holendrem. Polak przebywa w drużynie od stycznia 2019 roku.

Komentarze

komentarzy