Jacek Góralski nabawił się kontuzji!

Po meczu reprezentacji Polski z Macedonią Północną, dużo pochwał skierowano do Jacka Góralskiego. Pozytywne opinie nie były bezpodstawne. 27-letni pomocnik zaprezentował się na PGE Narodowym bardzo dobrze, będąc jednym z lepszych zawodników w szeregach „Biało-Czerwonych”. Piłkarz Łudogorca Razgrad nie pomoże swojej drużynie w najbliższym spotkaniu w europejskich rozgrywkach. Jacek Góralski nabawił się bowiem kontuzji mięśnia.

Występ byłego gracza Jagiellonii w wyjściowym składzie Polski na rywalizację z Macedonią Północną był sporym zaskoczeniem. Niektórzy kibice czy eksperci jeszcze przed rozpoczęciem spotkania krytykowali wybór Jerzego Brzęczka. Jacek Góralski udowodnił jednak, iż selekcjoner naszej kadry podjął słuszną decyzję, stawiając na 27-latka. Pomocnik wywiązał się ze wszystkich zadań, prezentując się w środku pola bardzo dobrze.

Polak nie przełoży świetnej gry w meczu reprezentacyjnym na rywalizację w klubie. Jacek Góralski doznał kontuzji mięśnia, która uniemożliwi mu grę w najbliższym spotkaniu bułgarskiej drużyny. Łudogorec Razgard zmierzy się w Lidze Europy z Espanyolem.

Na całe szczęście nieobecność Polaka nie powinna być długa, gdyż jak wspomniał Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”, już na spotkanie 15. kolejki ligi bułgarskiej, Góralski powinien być gotowy. Łudogorec zmierzy się 2 listopada z Beroe. Jest to ekipa zajmująca obecnie 8. lokatę w tabeli. Drużyna Góralskiego natomiast plasuje się na fotelu lidera oraz ma przewagę czterech puntków nad drguim zespołem.

 

Komentarze

komentarzy