Jacek Zieliński wraca do Cracovii

Jacek Zieliński trenerem Cracovii - Sport w INTERIA.PL

Szykuje się nam wielki powrót na ławkę trenerską. Cracovia ogłosiła, że nowym szkoleniowcem zespołu zostanie Jacek Zieliński.

Jacek Zieliński ogłoszony został nowym szkoleniowcem Cracovii. 60-letni trener zastąpi na tym stanowisku Michała Probierza, który wczoraj rozstał się z klubem za porozumieniem stron. Poszukiwania nowego sternika przebiegły więc błyskawicznie i już dzisiaj Pasy mogły oficjalnie potwierdzić nazwisko nowego szkoleniowca.

Wielki powrót

Przypomnijmy, że Jacek Zieliński był już wcześniej związany z klubem z Kałuży. W latach 2015 – 2017 również piastował funkcję trenera pierwszego zespołu. Pasom udało się wówczas nawet otrzeć o podium mistrzostw Polski. Później Zieliński miał jeszcze okazję prowadzić Bruk-Bet Termalicę oraz Arkę Gdynia, z której został zwolniony po zaledwie pół roku pracy. Od 2019 roku pozostawał bez klubu.

Zieliński podpisał z Cracovią półtoraroczny kontrakt, którego koniec przewidziano na 30 czerwca 2023 roku. Przypomnijmy, że 60-letni szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Michała Probierza, który rozstał się z posadą po porażce z Wisłą w derbach Krakowa.

Komentarze

komentarzy