Jadon Sancho był bliski odejścia, ale Borussia zablokowała transfer

Jadon Sancho

Jadon Sancho był bliżej transferu do Manchesteru United niż mogło się wydawać? Anglik mógł trafić do “Czerwonych Diabłów”, aczkolwiek transakcję ostatecznie zablokowała Borussia Dortmund.

Decyzja BVB w ostatniej chwili

Kulisy możliwych przenosin Jadona Sancho z Borussii Dortmund do Manchesteru United były jednym z najgłośniejszych tematów letniego okna transferowego. Na przełomie lipca i sierpnia niemal codziennie angielskie media informowały o rozwoju sytuacji. Ostatecznie jednak skończyło się na doniesieniach i Anglik pozostał w Dortmundzie.

Jak poinformował Fabrizio Romano, Jadon Sancho był już jednak bliski przenosin do Manchesteru. Angielski klub miał zaoferować za piłkarza 100 milionów euro i zawarł wstępne porozumienie z zawodnikiem oraz Borussią. Do transakcji ostatecznie nie doszło ze względu na to, że BVB zablokowała transakcję w ostatniej chwili.

Sancho ostatecznie zasili szeregi „Czerwonych Diabłów”

Chociaż letnie rozmowy Manchesteru United z Borussią zakończyły się fiaskiem, temat transferu Sancho nie upadł. Jak informują angielskie media, piłkarz wciąż jest na celowniku klubu i po nowym roku może dojść do kolejnych rozmów.

Ostatnio głos w sprawie możliwego transferu zabrał były piłkarz “Czerwonych Diabłów” Louis Saha. Francuz przyznał, że zarówno zawodnika Borussii, jak i Jacka Grealisha z Aston Villi chętnie zobaczyłby na Old Trafford. Kto wie, może obie transakcje niebawem dojdą do skutku i na plotkach się nie skończy?

Komentarze

komentarzy