Jadon Sancho opuści BVB? Ma dżentelmeńską umowę z klubem!

Podczas ubiegłorocznego okna transferowego Jadon Sancho był niejednokrotnie łączony ze zmianą klubu. Anglika najczęściej przymierzano do Manchesteru United. Ostatecznie żadna transakcja nie doszła do skutku. Czy w tym roku będzie inaczej? Wygląda na to, że Sancho otrzyma zielone światło od niemieckiego zespołu.

Przez wiele tygodni media poruszały temat przeprowadzki Jadona Sancho do Manchesteru United. Drużyna z Old Trafford miała mocno zabiegać o ofensywnego gracza BVB. 21-latek nie trafił jednak do ekipy z Premier League, zostając tym samym w Dortmundzie. Jak się okazało, Sancho w zeszłym roku zawarł dżentelmeńską umowę z Borussią.

Czas na transfer?

Michael Zorc w rozmowie z ARD zdradził, iż w 2020 roku klub doszedł do porozumienia z Sancho w sprawie jego przyszłości i zawarł słowną umowę z zawodnikiem – Jadon jest z nami od kilu lat. W zeszłym roku zawarliśmy dżentelmeńską umowę. Sancho będzie mógł opuścić klub, jeśli spełnione zostaną pewne warunki. 

Z pewnością w najbliższych tygodniach powróci temat przeprowadzi Sancho do jednego z klubów Premier League. Można przypuszczać, że faworytem w wyścigu o 21-latka ponownie będzie Manchester United. Pozostaje pytanie, czy „Czerwone Diabły” zdecydują się spełnić żądania BVB w sprawie kwoty transferu.

 

Komentarze

komentarzy