Jadon Sancho zostanie w Borussii przynajmniej do końca sezonu!

Jadon Sancho
Jadon Sancho

Przez całe letnie okno transferowe Manchester United zabiegał o Jadona Sancho. Ostatecznie ekipa z Old Trafford nie zrealizowała transferu, więc 20-latek został w Dortmundzie. Część kibiców „Czerwonych Diabłów” mogła mieć nadzieję, że Manchester United wróci po zawodnika w trakcie zimowych zakupów. Ten scenariusz wyklucza Bild.

Ole Gunnar Solskjaer przed letnim oknem sporządził listę piłkarzy, których chciałby mieć w zespole podczas kampanii 2020/2021. Na samej górze widniał Jadon Sancho. Szkoleniowiec ekipy z Old Trafford mocno naciskał na zarząd, by sprowadzili gwiazdę Borussii Dortmund. Do ostatnich dni okna transferowego angielskie media łączyły Sancho z przeprowadzką do Manchesteru.

Brak transferu w styczniu

Do transferu Jadona nie doszło, dlatego ofensywny gracz nadal reprezentuje barwy Borussii Dortmund. Anglik ma ważny kontrakt z BVB do 2023 roku, dlatego w zarządzie niemieckiego klubu nikt nie martwi się o przyszłość 20-latka. Potwierdzają to ostatnie doniesienia mediów.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Jak twierdzi Christian Falk z „Bilda”, Borussia Dortmund wyklucza zimowy transfer Jadona Sancho. Tym samym, Manchester United będzie musiał poczekać z realizacją całej transakcji przynajmniej do lata. Taki rozwój wydarzeń z pewnością nie ułatwia „Czerwonym Diabłom” zadania. Można bowiem przypuszczać, że w grę włączą się także inne europejskie ekipy, pokroju Realu Madryt czy Liverpoolu.