Zmiany w Jagiellonii. Petew pozbędzie się niechcianego zawodnika?

Do końca ligowego sezonu pozostało kilka kolejek. To zatem odpowiedni czas na transferowe plotki. Tym razem dotyczą one Jagiellonii Białystok, która pożegna się najprawdopodobniej z Jesusem Imazem.

Imaz odejdzie z Jagiellonii

Ofensywny pomocnik to do niedawna jeden z ważniejszych graczy dla zespołu Iwajło Petewa. Hiszpan w 29 spotkaniach trafił 11 bramek i zanotował 3 asysty. Jeśli doniesienia się zatem potwierdzą, to jego odejście będzie wielką stratą dla klubu, choć w ostatnim czasie Jesus nie radził sobie zbyt dobrze. W 10 ostatnich meczach tylko czterokrotnie wychodził w podstawowej jedenastce.

Informacje o opuszczeniu klubu podał portal „Transfery.info”. Zainteresowanie zawodnikiem wykazuje rzekomo kilka polskich klubów. Jedną z opcji jest także wyjazd poza Polskę. Z pewnością taki zawodnik byłby wzmocnieniem dla każdego zespołu naszej ekstraklasy.

Imaz trafił do Jagiellonii z Wisły Kraków podczas zimowego okienka transferowego w poprzednim sezonie. Zawodnik szybko zaczął pełnić ważną rolę w drużynie Ireneusza Mamrota i regularnie trafiał do siatki.

Rozwiązanie umowy

Po zatrudnieniu Petewa sytuacja uległa jednak zmianie. Mimo to Hiszpan posiada kontrakt do 2022 roku. Jednak z informacji portalu wynika, że najprawdopodobniej obie strony dojdą do porozumienia w sprawie polubownego rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron.

Komentarze

komentarzy