Jak przed meczem Barcelona-PSG typowali eksperci Polsatu Sport? Mówiąc delikatnie, nie trafili [WIDEO]

We wtorek rozpoczęliśmy 1/8 finału Ligi Mistrzów sezonu 2020/2021. Zmagania zaczęły się od mocnego uderzenia, gdyż na Camp Nou Barcelona rywalizowała z PSG. Goście zdeklasowali rywali, wygrywając aż 4:1. Wynik z pewnością zaskoczył niektórych kibiców, w tym ekspertów Polsatu Sport, którzy przed pierwszym gwizdkiem typowali zupełnie inaczej.

Mecz rozpoczął się po myśli Barcelony. W 27. minucie rzut karny otrzymali gospodarze, a jedenastkę wykorzystał Leo Messi. Piłkarze PSG zdołali bardzo szybko odpowiedzieć. Chwilę później, po świetnej akcji paryskiej ekipy, do siatki trafił Kylian Mbappe. Druga połowa to już całkowity popis podopiecznych Pochettino. Goście strzelili jeszcze trzy bramki, wygrywając ostatecznie mecz 4:1.

Nietrafione typy

Swoje predykcje przed pierwszym gwizdkiem przedstawili eksperci Polsatu Sport, którzy ewidentnie widzieli przebieg tej rywalizacji zupełnie inaczej.