Jak reprezentanci Polski spędzają Boże Narodzenie 2020?

Podczas świąt Bożego Narodzenia piłkarze zazwyczaj umieszczają świąteczne posty z życzeniami, przy okazji pokazując, w jaki sposób świętują. W tym roku możliwości spędzania świąt ze względu na pandemię, były ograniczone. Mimo to, część piłkarzy pochwaliła się wigilijnym świętowaniem.

Robert Lewandowski

2020 rok był dla Roberta Lewandowskiego nie tylko ze względów sportowych. Warto dodać, że w tym roku urodziła się bowiem jego druga córka, Laura. W mediach społecznościowych piłkarz umieścił świąteczne zdjęcie w rodzinnym gronie – Rodzina daje poczucie miłości, wsparcia i normalności. Życzę wszystkim, aby te święta były pełne rodzinnej miłości – napisał Robert Lewandowski na profilu na Instagramie.

Łukasz Fabiański

Świąteczne zdjęcie z życzeniami dla wszystkich obserwujących umieścił także bramkarz West Hamu.

Kamil Glik

Obrońca Benevento w tym roku na razie nie wstawiał świątecznych postów na Instagramie. Wigilijne zdjęcia umieściła jednak jego żona, Marta. Piłkarz spędza tegoroczne święta z rodziną w Jastrzębiu Zdrój.

Wojciech Szczęsny

Świątecznych zdjęć nie umieszczał w mediach społecznościowych również nie umieszczał bramkarz Juventusu. Wyręczyła go w tym jednak jego żona, Marina.

Piotr Zieliński

26-letni reprezentant Polski spędził tegoroczne święta z żoną i… dwoma psami.

Grzegorz Krychowiak

Piłkarz Lokomotiwu tegoroczne święta spędza na Karaibach, na wyspie Saint-Barthelemy. Grzegorz Krychowiak powstrzymał się jednak ze zdjęciami rajskich widoków, za to umieścił świąteczne zdjęcie z żoną przy choince.

Kamil Grosicki

Aktywnością w mediach społecznościowych w świątecznym czasie wykazał się również piłkarz West Bromwich Albion. Kamil Grosicki umieścił najpierw grafikę ze świątecznymi życzeniami, a także wstawił zdjęcie z rodziną.

 

Jan Bednarek

Piłkarz Southampton nie mógł sobie pozwolić na powrót w rodzinne strony, gdyż w Anglii czeka go wkrótce ligowy mecz przeciwko Fulham.

Jacek Góralski

Z kolei piłkarz Kajratu Ałmaty wrócił na święta do rodzinnej Bydgoszczy, gdzie spędził wigilijny wieczór z żoną i córką, która kilka dni wcześniej skończyła trzy lata.

Damian Kądzior

Reprezentant Polski po raz pierwszy spędzał święta w Hiszpanii. Na jego stole nie zabrakło dwunastu potraw.

Arkadiusz Reca

Świąteczny post na Instagramie umieścił także piłkarz Crotone. Arkadiusz Reca spędza święta z żoną i dwójką dzieci.

Sebastian Walukiewicz

Piłkarz Cagliari na święta pozostał we Włoszech. 20-latek wstawił w mediach społecznościowych świąteczne zdjęcie z partnerką.

Tymoteusz Puchacz

Piłkarz Lecha Poznań w ostatnim czasie wykazuje dużą aktywność w mediach społecznościowych. Podczas świąt również umieścił post z życzeniami oraz zdjęcie ze swoim kumplem, Pieczarą.

Komentarze

komentarzy