Jak spadniemy to was za*ebiemy – ostra reakcja kibiców Wisły Kraków na kolejną porażkę! [WIDEO]

W kiepskiej formie jest Wisła Kraków. Zespół „Białej Gwiazdy” nie wygrał żadnego z czterech ostatnich ligowych pojedynków, notując aż trzy porażki. Aktualnie krakowski klub jest na czternastej pozycji w tabeli. Po sobotnim starciu z Zagłębiem Lubin, przegranym 1:2, kibice Wisły nie kryli rozczarowani. Z trybun poleciały groźby.

Starcie Zagłębia z Wisła było bardzo istotne w kontekście dolnej części tabeli. Przed tym meczem drużyna z Lubina miała o jeden punkt mniej niż „Biała Gwiazda”. Sytuacja Wisły w tym starciu mocno się skomplikowała w 23. minucie, gdy Frydrych obejrzał czerwony kartonik. Mimo to, goście wyszli na prowadzenie w 45. minucie po trafieniu Gruszkowskiego.

Jak spadniemy to was za*ebiemy

Druga połowa należała do Zagłębia Lubin. Najpierw gola strzelił Zivec, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Szysz. Wisła zanotowała trzecią ligową porażkę z rzędu.

Powoli przed „Białą Gwiazdą” pojawia się widmo spadku. Rozczarowania zaistniałą sytuacją nie kryją kibice Wisły, którzy pojechali za drużyną do Lubina. Pojawiły się nawet groźby o następującym charakterze (4:40): Jak spadniemy to was za*ebiemy