Jamal Musiala podjął decyzję w sprawie gry w dorosłej reprezentacji!

Jamal Musiala jest jednym z najlepiej zapowiadających się zawodników młodego pokolenia. 17-latek coraz śmielej wkracza do pierwszego zespołu Bayernu. Ofensywny gracz miał przed sobą ważną decyzję do podjęcia. Mowa o grze dla dorosłej reprezentacji. Choć w przeszłości Musiala występował w młodzieżowej kadrze Anglii, to 17-latek wybrał ostatecznie reprezentowanie Niemiec.

Musiala urodził się w Niemczech, gdzie miał pierwszy kontakt z piłką. W 2010 roku przeniósł się do Southampton, a następnie przez osiem lat przebywał w młodzieżowym zespole Chelsea. 17-latek zbierał świetne opinie, dlatego niecałe dwa lata temu 17-latka sprowadził Bayern Monachium.

Musiala wybrał niemiecką reprezentację

Podczas obecnej kampanii Jamal Musiala jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego zespołu „Bawarczyków”. Biorąc pod uwagę fakt, iż cały czas mówimy o piłkarzu z rocznika 2003, robi to ogromne wrażenie. Nic dziwnego, że dwie reprezentacje między którymi Musiala mógł wybrać, mocno zabiegały o zawodnika.

Wizja powołania do dorosłej reprezentacji sprawia, iż Jamal Musiala musiał podjąć decyzję w sprawie gry w kadrze. Ostatecznie 17-latek wybrał reprezentowanie Niemiec – Dużo o tym myślałem. Zastanawiałem się, co jest najlepsze dla mojej przyszłości. Gdzie mam większą szansę na grę? Podjąłem decyzję, by grać dla reprezentacji Niemiec. Myślę, że to słuszny wybór.

 

Komentarze

komentarzy