Javi Martinez trafi do klubu Serie A?!

To może być ostatni sezon Javiego Martineza w Bayernie. Według ostatnich doniesień mediów, zainteresowanie Hiszpanem wykazuje ekipa z Serie A. Tym zespołem jest Fiorentina. Przeprowadzka 31-latka do drużyny z Florencji nie będzie jednak łatwa do zrealizowania. 

Javi Martinez występuje w szeregach „Bawarczyków” od sezonu 2012/2013. Defensywny pomocnik przeniósł się wtedy z Athletic Bilbao, a klub z Monachium zapłacił za zawodnika około 40 milionów euro.

Przez większość pobytu w Bayernie, Javi Martinez odgrywał dość istotną rolę. Sytuacja zmienia się w kampanii 2019/2020. Hiszpan  zagrał w 16 ligowych spotkaniach, spędzając na murawie tylko 670 minut.

Javi Martinez trafi do Fiorentiny?

Zarząd „Bawarczyków” z pewnością chętnie wysłucha ofert za 31-latka. W szczególności, że kontrakt zawodnika obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu. Jak informuje Fabrizio Romano, zainteresowanie graczem wykazuje Fiorentina.

Włoski zespół może mieć jednak problem z finalizacją tej transakcji. Na przeszkodzie przenosin Martineza stoją oczekiwania Javiego w kontekście zarobków.

 

Komentarze

komentarzy