Jeden podpis, który zmienia wszystko?

Nie będziemy świadkami transferowego domina w Serie A. Chociażby nie w postaci, jaką wszyscy się spodziewali. Edin Dzeko przedłużył bowiem swój kontrakt z Romą. Oznacza to, iż bośniacki napastnik nie trafi do Interu. Co zatem z Mauro Icardim?

Założenie było proste (przynajmniej na papierze). Edin Dzeko trafia do Interu, Mauro Icardi ląduje w Juventusie, a Gonzalo Higuain podpisuje kontrakt z Romą. Taki scenariusz ze względu na nową umowę Edina z pewnością się nie spełni. 33-latek nie trafi w tym oknie transferowym do Mediolanu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

W piątek klub ze stolicy Rzymu poinformował o przedłużeniu kontraktu z napastnikiem do 2022 roku. Edin Dzeko w taki oto sposób skomentował swoją decyzję – W ostatnich kilku tygodniach uświadomiłem sobie jak bardzo klub chce, żebym został.

Co dalej z Mauro? Icardi nadal musi znaleźć sobie nowy zespół. Czas mija, a sprawa Argentyńczyka stoi w miejscu. 26-letni napastnik nie ma już czego szukać w Mediolanie. Jasny sygnał dał zawodnikowi sam klub, który przydzielił numer „9” na koszulce Romelu Lukaku.

Na ten moment zawodnikiem Interu interesują się dwie ekipy. Mowa oczywiście o Juventusie oraz Napoli. Problem w tym, że obie drużyny mają w swoich szeregach napastników, więc transfer Argentyńczyka nie jest dla nich koniecznością. Można przypuszczać, że w obozach zespołów z Neapolu oraz Turynu trwa wyczekiwanie na dalszy rozwój sytuacji.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy