Jose Kante rozwścieczył kibiców Legii. Całą sprawę wykorzystał… Lech Poznań!

Legia Warszawa zrobiła bardzo ważny krok w kierunku mistrzostwa, wykorzystując potknięcie Piasta Gliwice. „Legioniści” wygrali 2-0 starcie ze Śląskiem Wrocław, powiększając przewagę nad drugim miejscem do dziesięciu punktów. Mimo wielu powodów do zadowolenia, część kibiców Legii jest wściekła. Wszystko za sprawą zachowania Jose Kante. Całą sprawę wykorzystał sprytnie… Lech Poznań.

Już w pierwszej połowie niedzielnego starcia, Jose Kante musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Miejsce 29-latka zajął na murawie Tomas Pekhart, który zaliczył w meczu asystę przy drugim golu.

Wściekły Kante

Gracz Legii w trakcie zejścia do szatni nie krył rozczarowania. Co więcej, Gwinejczyk ewidentnie nie opanował emocji i kopnął koszulkę stołecznego klubu.

Całe zdarzenie w trakcie meczu zobaczyli na swoich telefonach kibice Legii, którzy nie szczędzili w kierunku swojego zawodnika wielu wyzwisk i obraźliwych przyśpiewek.

Przeprosiny piłkarza

Jose Kante oczywiście przeprosił po meczu wszystkich sympatyków „Legionistów”, którzy poczuli się urażeni w związku z zachowaniem zawodnika.

Legia opublikowała na swoim Twitterze specjalny materiał wideo.

Lech wykorzystał okazję

Zamieszanie związane z postawą Kante sprytnie wykorzystał Lech Poznań. Ligowy rywal Legii opublikował specjalną promocję.

Trudno nie odnieść wrażenia, iż akcja nawiązuje oczywiście do sprawy Kante i Legii. Trzeba przyznać, że działanie marketingowe Lecha można ocenić na szóstkę.

Komentarze

komentarzy