Jose Mourinho odrzucił gigantyczną ofertę. Portugalczyk mógł zarobić… 100 milionów euro!

Okres przygotowawczy rusza pełną parę, a Jose Mourinho nadal nie rozpoczął nowej pracy. Można powoli pogodzić się z myślą, że Portugalczyk nie będzie trenować topowego klubu. Co ciekawe, na brak ofert 56-latek nie może narzekać. Jose odrzucił bowiem bardzo atrakcyjną propozycję.

Coraz częściej pojawiają się głosy sugerujące, iż Jose Mourinho zacznie zupełnie nowy rozdział w swojej trenerskiej karierze. Portugalczyk może zostać selekcjonerem wybranej reprezentacji. Taki scenariusz potwierdza fakt, iż były szkoleniowiec Manchesteru United nadal nie związał się z nowym zespołem, mimo startu okresu przygotowawczego.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Na temat portugalskiego trenera zrobiło się nieco głośniej, gdy w mediach pojawiła się fotografia, na której Jose Mourinho przebywał w towarzystwie z właścicielem jednej z chińskich ekip. Mowa konkretnie o Guangzhou Everande, której trenerem jest aktualnie Fabio Cannavaro. Całe spotkanie miało odbyć się już w kwietniu.

Jak informuje Sky Sports, podczas rozmów, Jose Mourinho otrzymał bardzo atrakcyjną ofertę. Według angielskiego źródła, Portugalczyk podpisując umowę z Guangzhou Everande mógł związać się kontraktem, który zagwarantowałby mu zarobek rzędu 100 milionów euro. Popularny szkoleniowiec otrzymywałby 28 milionów funtów za sezon.

Gdyby Jose przyjął propozycję, zostałby najlepiej opłacanym trenerem w historii futbolu. Mourinho odrzucił jednak ofertę. „The Special One” nadal chce pracować w Europie, osiągając sukcesy w reprezentacyjnej lub klubowej piłce.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy