Julian Nagelsmann kandydatem na trenera Newcastle

Nowy właściciel może oznaczać dla Newcastle wiele plany. Pierwszym z nich może być pozyskanie Juliana Nagelsmanna na stanowisko trenera.

2020 rok może okazać się przełomowym dla Newcastle United. Dotychczasowy właściciel klubu, Mike Ashley, wystawił go na sprzedaż. Coraz bliżej zakupu “Srok” jest arabski książę, Mohammed bin Salman, który ma nadzieję na wielką przyszłość swoich przyszłych podwładnych.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W związku z tym pojawia się szereg plotek na temat przyszłych wzmocnień składu oraz sztabu szkoleniowego Newcastle. Według ostatnich informacji, nowy właściciel chciałby pozyskać m.in. Kalidou Koulibaly’ego i Ryana Frasera.

Najwięcej doniesień dotyczy jednak przyszłego trenera “Srok”. Do tej pory z klubem byli łączeni Mauricio Pochettino, Rafa Benitez czy Massimiliano Allegri. Według informacji Guillema Balague’a, przyszli właściciele również rozważają zatrudnienie Juliana Nagelsmanna.

Kibice Newcastle pozytywnie zareagowali na nazwisko łączone z ich klubem. Może już latem Niemiec zamieni Lipsk na na hrabstwo Tyne and Wear?