Juventus – Lazio. Typy, kursy (06.03.2021)

Na zakończenie soboty w Serie A zobaczyć będziemy mogli bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek Juventusu z Lazio. Oba zespoły bardzo potrzebują punktów – Juve, aby zachować szanse na mistrzostwo kraju, a Lazio, aby zbliżyć się do czołowej czwórki.

Juventus – Lazio zapowiedź (sobota, 20:45)

Dla Juventusu ostatnie tygodnie nie należą do najbardziej udanych. Ekipa Starej Damy straciła kilka punktów w rozgrywkach ligowych, a ponadto przegrała w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z FC Porto i jest zmuszona do odrabiania strat w rewanżu. Przy świetnie radzącym sobie Interze Juventus musi jak najszybciej wziąć się w garść jeśli chce myśleć o obronie mistrzostwa Włoch, gdyż aktualnie tracą oni aż 10 punktów przy jednym spotkaniu rozegranym mniej. Wygrana z Lazio musi być dla turyńczyków absolutnym planem minimum.

Lazio plasuje się aktualnie na siódmym miejscu, ale ich strata do czwartego miejsca nadal jest realna do odrobienia. Morale ekipy ze stolicy mogło nieco podupaść po ostatniej kolejce i dość niespodziewanej porażce z Bologną 0:2. Jeszcze wcześniej Lazio uległo Bayernowi 1:4 i najprawdopodobniej pożegna się z Ligą Mistrzów po rewanżu z Bawarczykami. Pierwszy mecz pomiędzy Lazio a Juventusem zakończył się podziałem punktów i remisem 1:1. Czy dzisiaj poznamy rozstrzygnięcie?

Juventus – Lazio kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Juventusu, kurs: 1.87

– remis, kurs: 3.60

– zwycięstwo Lazio, kurs: 4.10

Juventus – Lazio nasze typy

Wydaje się, że to Juventus jest faworytem tej potyczki i to właśnie gospodarzom dajemy więcej szans na zwycięstwo. Lazio jednak potrafi postawić trudne warunki i tak też może być tym razem.

Juventus – Lazio | Typ: Powyżej 1 bramki, powyżej 4 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @2.45 BETFAN

Juventus – Lazio | Typ: Juventus Turyn wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych oraz Lazio Rzym otrzyma najwięcej żółtych kartek @5.85 BETFAN

Komentarze

komentarzy