Juventus przygotowuje atrakcyjną ofertę za Pogbę?

Paul Pogba
Paul Pogba

Cały czas niepewna jest przyszłość Paula Pogby w Manchesterze United. Część źródeł sugeruje, iż Francuz może zmienić klub w letnim oknie, a spore zainteresowanie wykazują Real oraz Juventus. Niektórzy dziennikarze podkreślają natomiast, że pomocnik nie ruszy się z Old Trafford. Według najnowszych raportów, Juventus przygotowuje za 26-latka ciekawą ofertę!

Niewiele klubów na świecie jest w stanie spełnić warunki Manchesteru United. „Czerwone Diabły” oczekują za Pogbę około 150 milionów euro. Dlatego też, niektóre zespoły będą próbować zmniejszyć kwotę, oferując dodatkowo kartę wybranego zawodnika.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Jak donosi Nicolo Schira, Juventus cały czas wyraża chęć sprowadzenia pomocnika. Dyrektor „Starej Dam”, Fabio Paratici jest w stanie zaoferować Manchesterowi United od 60 do 70 milionów euro plus kartę Paulo Dybali. Mając na uwadze fakt, iż Argentyńczyka wyceniają media na 80 do nawet 100 milionów euro, taka propozycja powinna zainteresować „Czerwone Diabły”.

Powinna, ale niekoniecznie musi. Włoskie źródło dodaje, że Manchester United chce otrzymać samą gotówkę w wysokości 150 milionów euro. W grze jest jeszcze Real Madryt, który cały czas monitoruje sytuację Francuza.

Transfer Pogby do ekipy „Królewskich” wydaje się jednak znacznie mniej prawdopodobny. Zespół z Madrytu przymierza się bowiem do sprowadzenia Christiana Eriksena. Pomocnik Tottenhamu jest znacznie tańszą opcją dla klubu ze stolicy Hiszpanii. Dodatkowo same negocjacje z przedstawicielami „Kogutów” powinny przebiegnąć znacznie sprawniej, aniżeli rozmowy z Manchesterem United.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy