Juventus zaoferuje któregoś z piłkarzy w zamian za Milika?

Arkadiusz Milik latem może zasilić Juventus. Napoli oczekuje za piłkarza 50 milionów, na co nie chcą przystać działacze “Starej Damy”. Dlatego szukają innych rozwiązań.

To już niemal pewne, że Arkadiusz Milik latem opuści Neapol. Wciąż pojawiają się nowe plotki na temat zainteresowania napastnikiem kolejnych europejskich klubów. Mówiło się choćby o Atletico Madryt czy Chelsea. Wydaje się jednak, że najbliżej pozyskania piłkarza jest Juventus.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Według ostatnich doniesień Napoli oczekuje za reprezentanta Polski kwoty w wysokości 50 milionów euro. Jak informuje “Tuttosport”, Juventus prawdopodobnie zdecyduje się zaoferować któregoś z zawodników, żeby obniżyć cenę piłkarza.

Włoski portal podaje, że działacze “Starej Damy” mogą zaproponować Napoli Daniele Ruganiego. Taki ruch mógłby odpowiadać klubowi z Neapolu, gdyż zarząd planował zakup prawego obrońcy. Innymi opcjami są Luca Pellegrini (wypożyczony do Cagliari) i Cristian Romero (obecnie Genoa).

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy