Juventus zmuszony do sprzedaży PIĘCIU piłkarzy, aby pozyskać Pogbę

Paul Pogba
Paul Pogba

Powroty do byłych klubów nie zawsze są najlepszym pomysłem dla piłkarza. Mimo to Paul Pogba z pewnością rozpatrzyłby taką propozycję ze strony Juventusu, do którego nadal czuje sentyment. Czy zatem ten transfer rzeczywiście może dojść do skutku?

Przenosiny Francuza do Turynu będą zależne zapewne od kilku czynników. Najważniejszy z nich dotyczy oczywiście pieniędzy. Trudno bowiem oczekiwać, aby Manchester United sprzedał swoją największą gwiazdę za mniej aniżeli 100 milionów funtów.

Oznacza to, że mistrz Włoch zostanie zmuszony do lekkiej wyprzedaży. Zgodnie z informacjami „Daily Mail”, z klubu, w przypadku transferu Pogby, mogłoby odejść nawet pięciu piłkarzy. Wśród nich są tacy zawodnicy jak Joao Cancelo, Juan Cuadrado, Douglas Costa, Mario Mandzukic oraz Mattia Perin. Cała piątka powinna przynieść dochód w okolicach 100 milionów funtów.

Oczywiście Fabio Paratici, jeden z dyrektorów ekipy Serie A, nadal czeka na to co do powiedzenia w tej sprawie miałby nowy szkoleniowiec Juventusu, którym najprawdopodobniej zostanie Maurizio Sarri. Jeśli Włoch zgodzi się na taki deal – władze klubu wykonają kolejny krok w ej sprawie.

Zgodnie z informacjami „Corriere dello Sport”, Francuz z chęcią wróciłby do Turynu, który od jakiegoś czasu odwiedza regularnie. 26-latek nadal utrzymuje dobre relacje z piłkarzami „Starej Damy” i wziął udział nawet w zwycięskich obchodach klubu z okazji zdobytego mistrzostwa Włoch.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy