Już wszystko oficjalnie. Tomasz Smokowski w Polsacie!

Tomasz Smokowski (fot. press.pl)

Potwierdziły się wszystkie wcześniejsze doniesienia. Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy sportowych wraca do telewizji. Tomasz Smokowski dołączył do redakcji sportowej Telewizji Polsat. Kojarzony przez wiele lat z Canal+ dziennikarz, po zakończonej klauzuli związanej z konkurencją zmienia zatem „barwy”. 

Ponad dwanaście miesięcy temu, dokładnie 30 sierpnia 2017 roku polskie media sportowe obiegła informacja na temat wielkich zmian w Canal+. Tomasz Smokowski pożegnał się z tamtejszą stacją po wielu latach współpracy, a w ślady dziennikarza poszedł także Andrzej Twarowski. Jeden z nich po kilku miesiącach przerwy wrócił do stacji. Mowa oczywiście o Andrzeju Twarowskim. Inną drogę wybrał jednak Tomasz Smokowski.

Jak poinformowała dziś strona Polsatu, Tomasz Smokowski od września będzie gospodarzem studia oraz komentatorem Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Narodów UEFA. Warto przypomnieć, że Cyfrowy Polsat od sezonu 2018/2019 wykupił prawa do transmisji europejskich rozgrywek. Wielu kibiców piłki nożnej obawiało się, że jakość komentarza wraz ze zmianą stacji pogorszy się. Jak widać CP zadbał także o „transfer” dziennikarza – Najlepsza redakcja sportowa w Polsce przyciąga najlepszych. Bardzo cieszę się, że dołączył do nas tak doświadczony i ceniony specjalista od piłki nożnej i prawdziwy jej pasjonat – tak skomentował dla polsatsport.pl przyjście Tomasza Smokowskiego do stacji dyrektor ds.sportu Telewizji Polsat Marian Kmita.

Niewykluczone, że Tomasz Smokowski pojawi się także z innymi produkcjami w nowej stacji o czym sam poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Warto dodać, że dziennikarz wrócił również do popularnego w sieci programu pt. „Misja Futbol”, prowadzonego przez Michała Pola.

Zakład bez ryzyka w Fortunie. Możesz wejść i odebrać go właśnie w tym momencie

Komentarze

komentarzy