Kacper Kozłowski jednak w Bundeslidze? Mógłby zostać następcą kluczowego zawodnika!

Cały czas nie wiadomo, gdzie wyląduje Kacper Kozłowski. Można przypuszczać, że Pogoń Szczecin skorzysta z faktu, iż o 17-latku jest obecnie bardzo głośno i zdecyduje się na sprzedaż pomocnika. Zainteresowanie Kozłowskim jest spore. Chęć sprowadzenia Polaka wykazuje także Borussia Moenchengladbach, która widzi w naszym zawodniku następcę kluczowego piłkarza. 

Kacper Kozłowski w trakcie Euro 2020 otrzymał dość duży kredyt zaufania od Paulo Sousy. 17-latek wszedł zarówno w meczu z Hiszpanią, jak również podczas starcia ze Szwecją. Tym samym Polak został najmłodszym zawodnikiem, który zagrał na mistrzostwach Europy. Pobicie tego rekordu wzbudziło zainteresowanie całej Europy.

Borussia Moenchengladbach zainteresowana Kozłowskim!

Zainteresowanie Kacprem Kozłowskim jest ogromne. Media informowały o takich gigantach jak Manchester United, Juventus czy Barcelona. Oczywiście w przypadku transferu do takiego klubu, Kacper Kozłowski musiałby przygotować się na grę w U-23 lub wypożyczenie. Być może lepszym rozwiązaniem jest przeprowadzka do nieco mniej prestiżowego klubu.

Ciekawą opcją jest Borussia Moenchengladbach. Jak informuje BILD, klub z Bundesligi widzi w 17-latku następcę Larsa Stindla, kapitana zespołu, który rozegrał dla drużyny ponad 200 spotkań, strzelając 69 goli i zaliczając 48 asyst.

Komentarze

komentarzy