Kacper Kozłowski na radarze czterech europejskich zespołów!

Jedną z najjaśniejszych postaci meczu z Islandią był Kacper Kozłowski, który zanotował bardzo dobre wejście z ławki, kończąc mecz z asystą. Jak się okazuje, poczynania 17-latka bacznie śledzą europejskie zespoły. W tym gronie są: Borussia Dortmund, Juventus, Barcelona oraz Bologna. 

Już wkrótce Kacper Kozłowski może zapisać się na kartach historii. Jeśli pomocnik Pogoni Szczecin wybiegnie na murawę podczas Euro 2020, to zostanie najmłodszym debiutantem na mistrzostwach Europy. Spoglądając na postawę 17-latka w meczu z Islandią, jego występ na najbliższym turnieju wydaje się całkiem prawdopodobny.

Szansa na transfer?

Spory rozgłos zwiększa naturalnie szansę na transfer. Jak twierdzi włoski dziennikarz Mirko Calemme z Calciomercato, poczynania Kozłowskiego obserwują cztery europejskie zespoły. Są to: Borussia Dortmund, Juventus, Barcelona i Bologna. Z pewnością najwięcej minut mogłaby zagwarantować Kozłowskiemu ekipa z Bolonii.

Nie można jednak wykluczyć, iż jeden z europejskich gigantów sięgnąłby po 17-latka i wypożyczyłby Polaka do innego zespołu.