Kacper Przybyłko błyszczy w MLS. Polski napastnik wyróżniony!

Opinia odnośnie MLS nadal jest podzielona. Z jednej strony mamy grupę, która zauważa rozwój ligi ze Stanów Zjednoczonych. Część kibiców twierdzi jednak, że piłka zza oceanu nadal wyraźnie odstaje od niższych lig w Europie. Polskich sympatyków może cieszyć dobra gra naszego przedstawiciela. Kacper Przybyłko zalicza bowiem bardzo dobry okres w Philadelphii.

W lipcu 2018 roku , 26-letni napastnik został bez klubu, gdyż skończył się jego kontrakt z FC Kaiserslautern. Przed pożegnaniem z niemiecką ekipą sugerowano, iż snajper urodzony w Bielefeld trafi do Korony Kielce. Cała transakcja spaliła jednak na panewce, a Przybyło we wrześniu podpisał umowę z Philadelphia Union.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Wybór Polaka okazał się strzałem w dziesiątkę. Co prawda na początku swojej przygody w MLS, Polak miał spore problemy z wywalczeniem sobie chociażby miejsca w osiemnastce meczowej, to od końcówki kwietnia tego roku wszystko idzie po myśli 26-letniego napastnika. W trwającym sezonie MLS, Kacper Przybyłko strzelił już 12 bramek oraz zanotował 3 asysty w 21 meczach.

Ostatni występ Polaka został wyróżniony. Piłkarz trafił bowiem do jedenastki kolejki. Biorąc pod uwagę kto tworzy trio ofensywne tego składu, jest to niewątpliwy zaszczyt.

Vela to obecnie lider klasyfikacji strzelców. Meksykański zawodnik rozgrywa wybitny sezon, czego dowodem są statystyki piłkarza – 27 bramek oraz 15 asyst. Ibrahimovic nieco odstaje od lokalnego rywala, jednakże wyniki doświadczonego Szweda również robią wrażenie – 22 gola oraz 3 asysty.

Tym bardziej obecność Polaka w takim gronie cieszy. Trudno mówić na ten moment o powołaniu do kadry, gdyż w kontekście napastników mamy przepych. Warto jednak bacznie obserwować dalszą grę 26-latka w MLS.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy