Kaka nie chciał odejść do Realu? Agent piłkarza zabrał głos

Gaetano Palillo był agentem Kaki, gdy przechodził do Realu Madryt. W rozmowie dla “Marki” opowiedział o kulisach transakcji.

Był najlepszy na świecie

Pierwszy pobyt w Milanie był dla Brazylijczyka najlepszym okresem w karierze. W barwach “Rossonerich” w 2007 roku sięgnął po Puchar Ligi Mistrzów. Jego wpływ na sukces Milanu został wówczas doceniony Złotą Piłką.

W 2009 roku, po sześciu latach gry w Mediolanie, Kaka trafił do Realu Madryt. “Królewscy” wydali na niego 67 milionów euro, co czyniło go wtedy trzecim najdroższym piłkarzem w historii. W stolicy Hiszpanii Brazylijczyk spędził cztery lata. Ze względu na jego liczne kontuzje w tym czasie, nie można stwierdzić, że ten czas był dla niego udany.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

„Kaka nie chciał odejść, ale klub wystawił go na sprzedaż”

Agentem Kaki podczas transferu do Realu Madryt był Gaetano Palillo. Menedżer wyznał w rozmowie dla “Marki”, że piłkarz nie chciał opuszczać Mediolanu.

Kaka nie chciał odejść z Milanu. Czuł się tam dobrze, podobnie jak jego rodzina. Klub jednak wystawił go na sprzedaż i transfer do Realu okazał się doskonałym rozwiązaniem. Galliani nie chciał go sprzedać, ale to nie zależało od niego. – wyznał agent byłego piłkarza.

Gaetano Palillo wyznał również, że Kaka od początku liczył na to, że za jakiś czas wróci do Mediolanu. I tak też się stało – Brazylijczyk zagrał w Milanie w sezonie 2013/2014.

Komentarze

komentarzy