Kalendarz adwentowy w Betcris!

Betcris ruszył ze specjalnym kalendarzem adwentowym, który gwarantuje liczne promocje. Bukmacher przedstawił już propozycję na pierwszy oraz drugi dzień kalendarza adwentowego. Z jakich ofert możemy skorzystać?

W pierwszy dzień Betcris przygotował promocję związaną z derbami Liverpoolu. Gracz musi wpłacić min. 50 PLN i postawić kupon AKO za min. 50 PLN składający się z min. 3 zdarzeń. Co istotne w tych typach musi znaleźć się zdarzenie z meczu Everton – Liverpool zawarty w zakładzie trzy-drogowym (1X2) z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Jeśli gracz spełni wszystkie warunki otrzyma Freebet w wysokości 20 PLN, który będzie mógł wykorzystać na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live) z min. 3 zdarzeniami WYŁĄCZNIE z oferty PIŁKA NOŻNA z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Więcej o promocji tutaj.

Drugi dzień kalendarza adwentowego w Betcris

W drugi dzień Betcris przygotował promocję w nawiązaniu do IEM Winter 2021. Gracz musi wpłacić min. 100 PLN na swoje konto, postawić kupon AKO (min. 3 zdarzenia/min. kurs 1.3) z min. 1 zdarzeniem z oferty ESPORT za min. 100 PLN. Jeśli pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany przyznamy Graczowi Freebet w wysokości 50 PLN!

Więcej o promocji: tutaj

Komentarze

komentarzy