Kalendarz Majów Betcris. Bonus 100% do 100 PLN

Betcris rusza z kalendarzem Majów, który potrwa przez cały czerwiec. W pierwszym dniu otrzymujemy bonus od depozytu 100% do 100 PLN. 

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy wpłacić minimum 10 PLN, a bukmacher doda do konta bonus o równowartości depozytu, aż do 100 PLN. Przyznany bonus należy aktywować w profilu gracza.

Zasady promocji są następujące:

  1. Każdy depozyt aktywujący bonus na koncie gracza musi zostać co najmniej raz obrócony na dowolnym kuponie (lub kuponach) w zakładach sportowych, niezależnie od rozstrzygnięcia bonusu (dokonania wymaganego obrotu, anulowania lub przegrania bonusu).
  2. . Wartość środków bonusowych należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30. WYŁĄCZNIE na zdarzenia z Ligi Narodów.
  3.  Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy