Kamil Glik coraz bliżej powrotu do Włoch. Polak dostał konkretną propozycję!

Glik Monaco
Kamil Glik

Po czterech latach pobytu w Ligue 1, Kamil Glik może powrócić do Włoch. Jak informują media z Półwyspu Apenińskiego, 32-letni defensor otrzymał konkretną propozycję od Benevento. Beniaminek Serie A sezonu 2020/2021 chce mieć Polaka w swojej ekipie.

Po zwycięstwie 1:0 nad ekipą Juve Stabia, zespół Benevento zagwarantował sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wyniki podopiecznych Filippo Inzaghiego jest o tyle imponujący, gdyż do końca sezonu w Serie B pozostało jeszcze siedem kolejek.

Wzmocnienia beniaminka

Po wywalczeniu awansu, przedstawiciele Benevento prężnie działają na rynku transferowym. Jak informuje m.in. Gianluca Di Marzio, Loic Remy wkrótce zostanie nowym zawodnikiem zespołu.

Francuski snajper pojawił się już we Włoszech, by przejść testy medyczne i ustalić wszelkie szczegóły w sprawie przeprowadzki. Na sprowadzeniu 33-latka, Benevento nie zamierza poprzestać.

Kamil Glik wróci do Serie A?

Według Di Marzio, zespół mający siedzibę w Benewencie, zamierza także zakontraktować Kamila Glika. Co więcej, jak twierdzi Nicolo Schira, Polak otrzymał już propozycje trzyletniego kontraktu, a rozmowy w sprawie przenosin defensora są już na zaawansowanym etapie.

Glik związany jest aktualnie roczną umową z Monaco. Ekipa z Księstwa nie powinna zatem robić większych problemów przy realizacji transakcji.

 

Komentarze

komentarzy