Karol Świderski wykorzystał dwa rzuty karne [Wideo]

Karol Świderski

FC Dallas po serii rzutów karnych przegrał z Charlotte. Dwa gole z jedenastek trafił Karol Świderski, najpierw w regulaminowym czasie gry, a następnie w serii rzutów karnych.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Trzeba odrabiać straty

Nie tylko Leo Messi miał udaną sobotnią noc, ale także Karol Świderski. Pierwsza połowa meczu była kompletnie nieudana dla Charlotte. Karol Świderski i spółka oddali tylko jeden celny strzał, a z kreowaniem sytuacji problemu nie mieli zawodnicy FC Dallas. W 45. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Bernarda Kamungo.

Niezawodny Karol Świderski

Druga połowa była nieco lepsza w wykonaniu Charlotte, choć o dobrej gry jeszcze brakowało. W 61. minucie rzut karny wykorzystał Karol Świderski i doprowadził do wyrównania.

Piłkarze Charlotte nie mogli się długo cieszyć z takiego stanu rzeczy. Kwadrans później ponownie zostali zmuszeni do gonienia wyniku. Do siatki trafił Sebastian Lletegt.

Gdy wydawało się, że gospodarze przegrają mecz, to kibiców w euforie wprawił Bender Ben. Młody pomocnik wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i doprowadził do serii jedenastek. W rzutach karnych zdecydowanie lepsi okazali się piłkarze Charlotte, a Karol Świderski podczas swojej próby drugi raz pokonał golkipera FC Dallas.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy