🇰🇿 Kazachstan – Bośnia 🇧🇦 Typy, kursy (9.10.2021)

Na zwycięstwie w meczu Kazachstan – Bośnia tak samo mocno powinno zależeć obu drużynom. Sytuacja w ich grupie eliminacyjnej sprawia, że ciągle są one w grze o udział w barażach do mundialu w Katarze.

Kazachstan – Bośnia zapowiedź (sobota, 15:00)

W grupie D zdecydowanie przewodzi Francja. W grze o drugie miejsce premiowane udziałem w barażach do mistrzostw świata pozostają natomiast jeszcze wszystkie cztery pozostałe ekipy. W przypadku meczu na Astana Arena ciężko jednak przewidzieć jego faworyta.

Zarejestruj się w Noblebet

Na papierze są nim goście z Bałkanów, ale dyspozycja obu zespołów w ostatnich meczach podpowiada, że Kazachowie wcale nie są w sobotnim spotkaniu bez szans. Poprzednia konfrontacja obu ekip sprzed miesiąca zakończyła się wynikiem 2:2.

Kazachstan – Bośnia kursy bukmacherów

Faworytami meczu są goście. Wygraną Bośni Noblebet wystawił po kursie 1.90. Zwycięstwo Kazachstanu znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 4.90, a remis z kursem 3.80.

Kazachstan – Bośnia fakty meczowe

  • 5 ostatnich spotkań Kazachstanu: 3 remisy, 2 porażki, bilans bramkowy: 5-10
  • 5 ostatnich spotkań Bośni: 1 wygrana, 3 remisy, 1 porażka, bilans bramkowy: 4-5
  • Obie drużyny strzelały przynajmniej jednego gola w 3 z 5 ostatnich spotkań

Kazachstan – Bośnia nasze typy

Przed miesiącem pierwszy mecz obu drużyn w eliminacjach do mistrzostw świata zakończył się remisem. Bardzo prawdopodobne jest, że w sobotnim spotkaniu Kazachstan i Bośnia znów podzielą się punktami.

Kazachstan – Bośnia | Typ: powyżej 1.5 goli @1.33 Noblebet

Kazachstan – Bośnia | Typ: powyżej 2.25 goli @1.80 Noblebet