Kibice bezlitośni dla Felixa: „Ten Portugalczyk jest sku*wysynem”

Felix

Joao Felix podczas letniego okienka transferowego nie krył się z tym, że chciał odejść do Barcelony. Portugalczyk nie spełnił pokładanych w nim nadziei i nie ma najlepszych stosunków z Diego Simeone. Kamery uchwyciły zachowanie Portugalczyka, podczas kierowanych przyśpiewek kibiców Atleti w jego kierunku.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

„Ten Portugalczyk jest sku*wysynem”

Kibice Atletico są bezlitośni dla najdroższego transferu w historii klubu. Joao Felix przyszedł z Benfiki jako młody chłopak za aż 127 milionów euro. Poza nielicznymi meczami, w których pokazywał swój potencjał, prezentował się słabo. Z czasem spore pretensje miał do niego Diego Simeone, który wymaga od napastników zaangażowania w defensywie. Felix nie potrafił sprostać temu zadaniowi. Portugalczyk został wypożyczony do Chelsea, ale trafił na jeden ze słabszych momentów The Blues w ostatnich latach i tam także nie błyszczał.

Po powrocie do Atletico, zaczął otwarcie przyznawać, że chciałby trafić do Barcelony. Kibice wyrazili swoje nastawienie do Felixa przed meczem Atletico z Granadą. Zaczęli śpiewać: „Ten Portugalczyk jest sku*wysynem”. Kamery nagrały reakcję piłkarza. Joao Felix całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych, a Atletico wygrało 3:1.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy