Kingsley Coman bacznie obserwowany przez klub z Premier League?!

Kingsley Coman

W porównaniu z ubiegłymi sezonami, podczas trwających rozgrywek poważne kontuzje omijają Kingsleya Comana. 24-latek opuścił raptem kilka spotkań z powodu problemów zdrowotnych. Jak się okazuje, ofensywny gracz Bayernu jest bacznie obserwowany przez zespół z Premier League. Mowa o Chelsea, która widzi w francuskim zawodniku ewentualnego następcę Christiana Pulisica.

Coman rozgrywa bardzo dobry sezon w Bayernie. 24-latek miał już udział w 13 ligowych bramkach „Bawarczyków” co jest najlepszym wynikiem Francuza w karierze. Dodatkowo Kinglsey Coman bardzo dobrze prezentuje się w Lidze Mistrzów. Ofensywny gracz strzelił 3 gole oraz zanotował 3 asysty w 5 spotkaniach LM.

Coman na radarze Chelsea?

Jak twierdzi Sami Mokbel z „Daily Mail”, od dłuższego czasu zawodnika obserwuje Chelsea. Ekipa „The Blues” była już zainteresowana Francuzem, gdy pod znakiem zapytania stała przyszłością Calluma Hudsona-Odoia. Tym razem Coman miałby zostać następcą Christiana Pulisica. Amerykanin nie jest do końca zadowolony ze swojej pozycji w londyńskim klubie. Od momentu przyjścia Thomasa Tuchela, 22-latek tylko raz wystąpił w wyjściowym składzie, przy czym był to mecz FA Cup przeciwko Barnsley.

Z kolei Coman, według informacji „Kickera”, odrzucił niedawno propozycję nowego kontraktu. Z pewnością takie informacje nasilają spekulacje w sprawie przyszłości Francuza.