KKS Kalisz – Skra Częstochowa 🇵🇱 Typy, kursy (19.06.2021)

KKS Kalisz w finale baraży o awans do pierwszej ligi zagra ze Skrą Częstochowa. Który z zespołów zagwarantuje sobie miejsce w wyższej lidze?

KKS Kalisz – Skra Częstochowa zapowiedź

Gospodarze zakończyli rundę zasadniczą drugiej ligi na piątym miejscu, zapewniając sobie baraże jeszcze przed końcem sezonu. Kaliszanie zgromadzili łącznie 57 punktów i przez cały sezon prezentowali równą formę. Dobrze spisywali się w samej końcówce, przegrywając tylko raz w dziesięciu meczach. Za to w półfinale baraży wyeliminowali po rzutach karnych Wigry Suwałki.

Tymczasem Skra do końca mogła drżeć o miejsce w szóstce na koniec sezonu. Ostatecznie się udało, choć trzeba przyznać, że szczęście również dopisało częstochowianom. Tym samym tylko dwa punkty w trzech meczach nie odbiły się na ich miejscu w szóstce. Dzięki temu ekipa zagrała w barażach, gdzie pokonała faworyzowaną Chojniczankę. 

Oba pojedynki drużyn w tym sezonie kończyły się zwycięstwami Skry. Czy po raz trzeci częstochowianie okażą się lepsi i tym samym wskoczą do pierwszej ligi?

KKS Kalisz – Skra Częstochowa kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu mają gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.00, natomiast na trzy punkty gości 3.60. Z kolei szanse na remis w 90 minutach wynoszą 3.40.

KKS Kalisz – Skra Częstochowa fakty meczowe

  • Gospodarze nie przegrali już od sześciu spotkań.
  • Dla gości zwycięstwo z Chojniczanką było dopiero drugim w ostatnich 14 spotkaniach.
  • Oba poprzednie starcia drużyn kończyły się zwycięstwami 1:0 częstochowian.

KKS Kalisz – Skra Częstochowa typy

Na to spotkanie przewidujemy poniższe zdarzenia.

Kalisz – Skra | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.83

Kalisz – Skra | Typ: Kalisz wygra pierwszą połowę @2.60