Jurgen Klopp zezłościł się na dziennikarza [WIDEO]

darmowe liverpool

Liverpool w środowy wieczór wygrał z Sheffield United 2:0. Tuż po zakończeniu spotkania, Jurgen Klopp udzielił wywiadu. Niemiecki szkoleniowiec bardzo zezłościł się po wypowiedzi jednego z dziennikarzy.

Zzapołowy baner FB

Wściekły Jurgen Klopp

Liverpool w obecnym sezonie Premier League prezentuje zupełnie inne oblicze niż miało to miejsce rok temu. The Reds zajmują drugą pozycję w Premier League i tracą do liderującego Arsenalu zaledwie dwa punkty, dzięki czemu są brani pod uwagę jako jeden z faworytów do końcowego triumfu w lidze angielskiej.

W środowy wieczór The Reds rozegrali ligowe spotkanie przeciwko Sheffield United i wygrali je 2:0. następne spotkanie Liverpool rozegra z Crystal Palace w sobotę o godzinie 13:30. Dziennikarz stwierdził, że jest to ulubiona godzina na rozpoczęcie meczu przez Jurgena Kloppa. Niemiecki szkoleniowiec po usłyszeniu tej wypowiedzi wściekł się na prezentera oraz zarzucił mężczyźnie, że nie zna się, a mimo wszystko pracuje w piłce. Dodatkowo Niemiec wyzwał dziennikarza od ignoranta.

,,To naprawdę odważne, że tak żartujemy. Wracamy do domu, nie wiem dokładnie, o której wrócimy do domu, przyjedziemy może o 1 w lub 2 w nocy i wtedy zagramy ponownie. Przed nami dwie sesje treningowe. W porządku wrócimy do sił, a potem wracamy do gry. Crystal Palace również gra dziś wieczorem, więc wszystko jest w porządku. Zdaję sobie sprawę, że ty też tego nie rozumiesz, a pracujesz w piłce nożnej, więc po co mam to jeszcze raz wyjaśniać. Jeśli żartujesz z tego, jesteś ignorantem” – powiedział Jurgen Klopp.

Trener Liverpoolu już wiele razy w tym sezonie był niezadowolony z powodu rozgrywania meczów o tak wczesnej porze, ponieważ zaburza to przygotowania jego zespołowi.

Komentarze

komentarzy