Klub z Premier League skontaktował się z agentem Roberta Lewandowskiego!

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski był niejednokrotnie łączony z przenosinami do Premier League. Temat ewentualnej przeprowadzki do Anglii ponownie powraca. Według ostatnich doniesień mediów, Pini Zahavi kontaktował się z Chelsea w sprawie transferu. Oferta triumfatora Ligi Mistrzów może być dla 32-latka całkiem interesująca.

Chelsea poszukuje nowego napastnika. Priorytetem „The Blues” jest Erling Haaland, jednakże zarząd BVB po sprzedaży Jadona Sancho nie zamierza rozstawać się z kolejną gwiazdą, dlatego nawet bardzo atrakcyjna propozycja może nie przekonać zespołu z Dortmundu. Kolejnym celem londyńskiego klubu jest Romelu Lukaku. W tym przypadku sam Belg niespecjalnie chce opuszczać Włochy na rzecz Anglii, gdyż w Serie A czuje się znacznie lepiej.

Zahavi w kontakcie z Chelsea

Jak poinformował Sport Bild, taki obrót spraw próbuje wykorzystać agent Roberta Lewandowskiego. Według wspominanego źródła, Pini Zahavi kontaktował się z Chelsea w kontekście ewentualnego transferu Roberta Lewandowskiego. Triumfator LM byłby zainteresowany sprowadzeniem polskiego napastnika, jeśli transakcja z Haalandem zakończy się niepowodzeniem. Oferta, jaką może przedstawić Chelsea jest dla obozu Lewandowskiego interesująca.

 

Komentarze

komentarzy