Klub z Premier League zainteresowany Piotrem Zielińskim?

Piotr Zieliński ma za sobą bardzo udany sezon w Napoli. Nic dziwnego, że 27-latek wzbudził zainteresowanie na rynku transferowym. Według ostatnich doniesień mediów, chęć sprowadzenia pomocnika wykazuje Arsenal. „Kanonierzy” staną jednak przed bardzo trudnym wyzwaniem.

Kampania 2020/2021 była najlepszym sezonem Piotra Zielińskiego we Włoszech. Reprezentant Polski strzelił osiem goli oraz zaliczył jedenaście asyst w trzydziestu sześciu ligowych występach. Do tego dochodzą dwie bramki i jedno ostatnie podanie w Lidze Europy, a także asysta w Pucharze Włoch.

Arsenal zainteresowany Zielińskim?!

Nic dziwnego, że Piotr Zieliński wzbudził zainteresowanie zespołu z Premier League. Tym klubem jest Arsenal. Jak donosi „Il Mattino”, londyńska drużyna widzi 26-latka w swojej ekipie. Sam transfer będzie trudny do zrealizowania. Zieliński jest dla Napoli bardzo ważnym piłkarzem, dlatego zespół z Serie A na pewno będzie miał spore żądania.

Prawdą jest, że Arsenal poszukuje piłkarza o profilu Zielińskiego. Przedstawiciel Sassuolo zdradził niedawno, że „Kanonierzy” złożyli konkretną ofertę za Manuela Locatelliego.

Komentarze

komentarzy