Kolejny klub włączył się do walki o Paula Pogbę. Kierunek Włochy?

Paul Pogba
Paul Pogba

Kolejny klub dołączył do rywalizacji o Paula Pogbę. Francuza widziałby w składzie trener Interu, Antonio Conte.

Paul Pogba występuje w Manchesterze United od czterech lat. Obecny sezon nie jest jednak dla niego udany ze względu na kolejne kontuzje. Francuz wystąpił w Premier League tylko w siedmiu meczach, zaliczając dwie asysty.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dotychczasowa umowa Paula Pogby z Manchesterem United wygasa z końcem przyszłego sezonu. Wydaje się jednak, że 27-latek chciałby już wkrótce opuścić szeregi “Czerwonych Diabłów”.

W ostatnim czasie dużo się mówi o tym, że już latem mistrz świata z 2018 roku zmieni otoczenie. Początkowo media łączyły go z Realem Madryt i Juventusem. Z kolei w ubiegłym tygodniu Guillem Balague poinformował, że Francuz jest gotowy na przenosiny do Barcelony.

Jak informuje “La Gazzetta dello Sport”, do wyścigu o Paula Pogbę dołączył Inter. Antonio Conte nie jest zadowolony z obecnego środka pola. W dodatku w obecnym sezonie pojawiło się w drużynie kilka luk spowodowanych kontuzjami. To sprawiło, że włoski trener zainteresował się pozyskaniem Francuza.