🇨🇴 Kolumbia – Ekwador 🇪🇨 Typy, kursy (14.06.2021)

Spotkanie Kolumbii z Ekwadorem zapowiada się na naprawdę bardzo ciekawe. Obie drużyny radzą sobie całkiem dobrze w eliminacjach do mistrzostw świata i na pewno fani tych ekip mają wielkie nadzieje na tegoroczne Copa America, które dla tych drużyn wystartuje dzisiaj. Bukmacherzy jednak spodziewają się wygranej gospodarzy, którzy na papierze dysponują teoretycznie większym potencjałem. Mimo wszystko goście są naprawdę mocną drużyną, którą nie jest łatwo pokonać i nie będzie to łatwy spacerek dla gospodarzy, którzy są jednymi z faworytów do wygrania całego turnieju.

Kolumbia – Ekwador zapowiedź (poniedziałek, 02:00)

Zawodnicy reprezentacji Kolumbii po słabym początku eliminacji do mistrzostw świata wreszcie wzięli się do roboty i ich sytuacja w grupie uległa poprawie. Ostatnie wyniki mogły już uspokoić kibiców z Kolumbii przed startem Copa America i teraz jest już wszystko w nogach dzisiejszych rywali Ekwadoru. Na pewno od drużyny w której gra chociażby Juan Cuadrado można oczekiwać wiele i brak solidnego wyniku na Copa America będzie dla fanów Kolumbii rozczarowaniem.

Ekwador za to po dobrym początku eliminacji w ostatnim czasie trochę zepsuł swoją sytuację dwiema porażkami w starciach z Brazylią i Peru. O ile ten pierwszy mecz był trudny do wygrania, tak brak punktów w meczu z Peru jest dla kibiców Ekwadoru rozczarowaniem. Dzisiaj jednak zaczyna się Copa America i na tym w tym momencie skupione są oczy graczy, którzy mają nadzieję na jak najlepszy wynik na tym turnieju.

Kolumbia – Ekwador przewidywane składy

Kolumbia: Ospina; Medina, Mina, Sanchez, Tesillo; Cuadrado, Uribe, Cuellar, Diaz; Zapata, Muriel
Ekwador: Dominguez; Perlaza, Arboleda, Arreaga, Estupinan; Plata, Mendez, Caicedo, Carabali; Estrada, Valencia

Kolumbia – Ekwador kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Kolumbia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.87. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Kolumbia – Ekwador, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.25. Zwycięstwo Ekwadoru wyceniane jest po kursie 4.45.

Kolumbia – Ekwador fakty meczowe

  • Ekwador nie zachował czystego konta od 8 meczów.
  • Na ostatnich 6 meczów Kolumbii fani oglądali więcej niż 2.5 goli.
  • W ostatnich 7 spotkaniach Ekwadoru fani widzieli mniej niż 10.5 rzutów rożnych.

Kolumbia – Ekwador nasze typy

Faworytem są Kolumbijczycy, którzy na pewno wierzą w jak najlepszy wynik na tym turnieju. Ekwador to również mocna ekipa, która na pewno dzisiaj powalczy ze swoimi rywalami i nie da łatwo za wygraną. Mimo wszystko można spodziewać się, że pierwsze trzy punkty w tym turnieju zdobędzie w tym meczu ekipa z Kolumbii.

Kolumbia – Ekwador | Typ: Kolumbia @1.87 BETFAN
Kolumbia – Ekwador | Typ: obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5 goli @2.65 BETFAN

Komentarze

komentarzy