Kompromitacja drużyny Stanisława Czerczesowa [WIDEO]

czerczesow

Wielka sensacja w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Mistrz Wysp Owczych wyeliminował drużynę prowadzoną przez Stanisława Czerczesowa – Ferencvaros. Rosyjski trener był wściekły na swoją drużynę.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Kompromitacja. Ferencvaros odpada z KL Klaksvik – mistrzem Wysp Owczych

Ferencvaros szybko pożegnał się z najbardziej prestiżowymi rozgrywkami w Europie. Mistrz Węgier zmierzył się w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów z KL Klaksvik. W pierwszym meczu obu zespołów padł bezbramkowy remis. Dziś przyszedł czas na rewanż. Węgierska drużyna zagrała beznadziejnie. Już w pierwszej połowie było po wszystkim. Mistrz Wysp Owczych wygrywał z drużyną Czerczesowa, już w pierwszej połowie 3:0. Porażka jest o tyle bolesna, że Ferencvaros skompromitował się przed własną publicznością. Trener Stanisław Czerczesow, który znany jest ze swojej żelaznej dyscypliny, był wściekły na swój zespól. Ozdobą blamażu była bramka na 3:0. Strzelił ją Luc Kassi. Warto dodać, że Ferencvaros wydał na transfery 6 milionów euro. Co jest zaporową kwotą jak na klub z Węgier.

Czerczesow zwolniony z Ferencvarosu

Nie trzeba było długo czekać na efekty blamażu, prezes klubu Gabor Kubatov poinformował, że Czerczesow został zwolniony ze stanowiska trenera. Klub zainwestował duże pieniądze na wzmocnienie drużyny, odpadnięcie w pierwszej rundzie z mistrzem Wysp Owczych to duży cios dla klubu z Węgier. Następny mecz Ferencvaros zagra 05.08 z Fehervarem. Będzie to mecz w ramach rozgrywek ligowych.