Konflikt Probierza i Sobolewskiego trwa. Czy tym razem wymienią się uściskiem dłoni?

Jutrzejsze spotkanie Cracovii z Wisłą Płock to nie tylko starcie wicelidera z piątą drużyną ekstraklasy. To także bowiem personalna rywalizacja Michała Probierza oraz Radosława Sobolewskiego, których konflikt trwa od 2012 roku. Czy po siedmiu latach zostanie on zażegnany za pomocą uścisku dłoni?

Ekipa z Płocka jeszcze w październiku mogła cieszyć się z prowadzenia w ligowej tabeli. Porażka ze Śląskiem Wrocław sprawiła jednak, że zespół Sobolewskiego spadł o kilka pozycji w tabeli. Wykorzystała to między innymi Cracovia, która od początku rozgrywek utrzymuje dobrą formę. Podopieczni Probierza aktualnie gonią Legię Warszawa, a komplet punktów w jutrzejszym meczu doda im na pewno kopa.

Przed tym spotkaniem zamiast gry najwięcej się jednak pisze na temat relacji obu szkoleniowców, którzy nie przepadają za sobą od czasu, gdy Probierz prowadził Wisłę Kraków. W 2017 roku po raz pierwszy stanęli przeciwko sobie w rolach trenerów. Wówczas Sobolewski odmówił podania ręki swojemu konkurentowi.

Podczas konferencji prasowej Cracovii trener nie odpowiadał na pytania związane z tym temat. Z kolei jego vis-a-vis także krótko skwitował ten temat:

Jak będzie zatem przed meczem? Coś nam podpowiada, że może być gorąco.

Komentarze

komentarzy